Gta Tehran
شما عضو نیستید.
برای مشاهده تمامی بخش ها عضو شوید و قوانین را رعایت کنید.

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

Gta Tehran
شما عضو نیستید.
برای مشاهده تمامی بخش ها عضو شوید و قوانین را رعایت کنید.
Gta Tehran
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
moeinakbari - 20
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V I_vote_rcapنگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V I_voting_barنگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V I_vote_lcap 
GTA Designer - 15
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V I_vote_rcapنگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V I_voting_barنگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V I_vote_lcap 
@@Mostafa@@ - 11

المواضيع الأخيرة
» بچهای GTA GAmers کجایید
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالأحد يونيو 10, 2018 12:31 pm من طرف @@Mostafa@@

» مقایسه ی دو بازی محبوب Mafia و GTA
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالأحد يوليو 03, 2011 11:50 am من طرف @@Mostafa@@

» نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالأحد يوليو 03, 2011 11:08 am من طرف GTA Designer

» آنوزش نصب پول
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:27 am من طرف moeinakbari

» دانلود برنامه Alci's IMG Editor 1.5
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:24 am من طرف moeinakbari

» زدمودلر ريجستري شده
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:20 am من طرف moeinakbari

» آموزش برنامه Alci's IMG Editor 1.5
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:09 am من طرف moeinakbari

» دانلود بازی GTA San Andreas Original ولی فشرده
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالسبت يوليو 02, 2011 1:48 pm من طرف GTA Designer

» دانلود GTA 2 با لینک مستقیم
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالسبت يوليو 02, 2011 1:44 pm من طرف GTA Designer

» دانلود بازی GTA : Vice city ( کاملا فشرده )
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Emptyالسبت يوليو 02, 2011 1:39 pm من طرف GTA Designer

أفضل 10 فاتحي مواضيع
moeinakbari
@@Mostafa@@
GTA Designer

نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V

نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Empty نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V

پست  GTA Designer الأحد يوليو 03, 2011 11:05 am

در این مدتی که از عرضه ی نسخه ی چهارم بازی GTA میگذرد شاهد اخبار گوناگونی در ارتباط با ساخت نسخه ی پنجم این عنوان را هر زمان در سایت ها و بلاگ های خبری مشاهده میکردیم که هر کدام بعد از انتشار توسط فردی از سوی راک استار تکذیب میشد . اگر نگاهی کلی به عناوین GTA داشته باشید هر عنوان و نسخه ی رسمی طی مدت زمان مشخص یعنی 2 الی 3 سال منتشر شده اند . اولین GTA در سال 1997 و آخرین نسخه ی رسمی آن یعنی IV در سال 2008 منتشر شد (اضافه کنم که آخرین عنوان از این سری EFLC بوده که دارای 2 DLC با عناوین The Blade of Gay tony و Lost and Doman بوده که دو داستان متفاوت را بیان میکرد) . با توجه به تاریخ ها حدود 3 سال از عرضه ی نسخه ی رسمی بازی میگذرد و باید در همین روز ها منتظر اخباری در ارتباط با GTA V باشیم که از سوی راک استار تایید شده باشند .
مقاله ای که پیش رو داریم شرح کامل مسائل و حواشی نسخه ی پنجم از این سری است که با توجه به مقالات و اخبار و نظرسنجی های مختلف در سایت ها میباشد .

نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V 12989865581
GTA Designer
GTA Designer
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تعداد پستها : 15

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V Empty ادامه -دیگر...

پست  GTA Designer الأحد يوليو 03, 2011 11:08 am

بگذارید ابتدا از شهر و کاراکتر اصلی بازی صحبت کنیم چون در بسیاری از سایت ها و فروم ها از آن ها صحبت شده . طبق آماری که از سایت gtaforum کسب کرده ام بیشتر فن ها و کاربران این سایت حضور فردی به نام کلاد (Claude) را در شماره ی پنجم سری GTA خواستار بودند و تاکید داشتند که چنین شخصیتی باید به این عنوان روح فراوان جنایت گری را بدهد . مطمئنا میدانید که " کلاد " نام شخصیت اصلی GTA III بوده . وی با خصوصیت اخلاقی ای که دارا بود میخواست به همه نشان دهد که میتوان بدون حرف زدن زندگی کرد و این زبان است که شما را میتواند به اوج بروی و یا در همین زمین باقی بمانی ! او هرچ حرفی نمیزد و بیشتر دستوراتی که میگرفت فقط با تکان دادن سرش قبول میکرد . اما علاوه بر " کلاد " عده ای هم " نیکو بلیک " کاراکتر اصلی GTA IV و " کارل جانسن " (CJ) کاراکتر اصلی عنوان San Andreas رو مورد قبول میدانستند . این را هم اضافه کنم که هرچی سری GTA به سمت عناوین بروزتر و جدیدتر پیش میرفته در خصوصیات کاراکتر ها رحم بیشتر پدیدار میشود و هیچ گاه از روی عصبانیت کاری را انجام نمیداند ! شایان به ذکر میباشم که طبق شایعات و اخبار مختلف امکان ادامه ی بازی توسط یک کاراکتر بسیار کم است اما مطمئنا حضور کاراکتر های قدیمی در بازی وجود دارد , موردی که در آخرین DLC های این سری دیده ایم . برخورد کاراکتر های سری به هم در وسط ماجرایی پیچیده که باعث میشود شما قدرت داستان و نویسنده را حس کنید .
نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V 12989865582
اما چندی پیش خبری توسط سایت خبری VG247 منتشر شده بود که در ارتباط با داستان نسخه ی پنجم از این سری بوده . این داستان حکایت از فردی دارد که با رابطه ی خوبی ندارد و همین باعث میشود از او جدا شود و به یکی از شهر های آمریکا مهاجرت کند . و در این راه مهاجرت به دلیل نبود کار به سمت خلاف رو میآورد . اگر همه ی عناوین و نسخه های سری GTA را بازی کرده باشید متوجه این میشدید که کاراکتر اصلی بازی جزء افراد سطح زیر فقر جامعه بودند که با انجام کارهای خلاف به پول میرسیدند . با توجه به این روایت داستان , حکایتی که VG247 از داستان نسخه ی پنجم منتشر نموده زیاد هم دور از باور ها نیست و احتمال صحت آن بسیار زیاد است . ما همیشه شاهد آن بوده ایم که در هنگام شروع بازی فردی از شهر و یا ایالت دیگری مهاجرت میکرد و داستان از همین ورود به شهر آغاز میشد ... ! با توجه به شناختی که از نویسندگان سری GTA سراغ داریم با یک داستان پیچیده تر نسبت به قبل رو برو خواهیم بود ... .

اما در ارتباط با شهر ها و مناطقی که امکان دارد داستان بازی در آن رخ دهد میتوانیم به آمارهای زیر اشاره کرد که طی نظرسنجی ای از سایت GTAV.NET بدست امده است . این را تاکید کنم که آمار طبق نظرسنجی میباشد و به نظر طرفدارها باز میگردد . اما اگر بخواهیم از روی حواشی حساب کنیم بازی به احتمال زیاد در آمریکا و شهر خیالی Liberty City رخ خواهد داد .

نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V 12989867541

Atlanta, Georgia
2%
Atlantic City, New Jersey
2%
Baltimore, Maryland
2%
Boston, Massachusetts
2%
Chicago, Illinois
3%
Cleveland, Ohio
1%
Dallas, Texas
2%
Detroit, Michigan
2%
Honolulu, Hawaii
2%
Houston, Texas
3%
Las Vegas, Nevada (Las Venturas)
4%
London, England
9%
Los Angeles, California (Los Santos)
6%
Miami, Florida (Vice City)
9%
New Orleans, Louisiana
2%
Paris, France
5%
Philadelphia, Pennsylvania
2%
Phoenix, Arizona
2%
Rome, Italy
3%
San Andreas
9%
San Antonio, Texas
3%
San Diego, California
3%
San Francisco, California (San Fierro)
4%
Seattle, Washington
2%
St. Louis, Missouri
1%
Tokyo, Japan
6%
Toronto, Canada
2%
Washington D.C.
4%
None of the above
4%

لازم به ذکر است تا در این بخش به بررسی آزادی عمل های موجود در بازی بپردازیم . البته با در نظر داشتن اینکه همه ی حرفهایمان از روی خواسته ها و حرف های گذشته ی سازندگان است . ابتدا بگذارید از حمل اسلحه ها در بازی شروع کنیم . هنگام عرضه ی GTA IV سازندگان این نظریه را داشتند که بتوان در پشت صندق عقب ماشین ها بتوان اسلحه بگذاریم و حمل کنیم و یا اگر اتومبیلمان خراب شد خودمان بتوانیم درستش کنیم . اما هیچ کدام از موارد ذکر شده در بازی وجود نداشته . مورد دیگر مرتبط با رفتار با مردم بوده که پیشرفت های زیادی نسبت هب قبل داشته . بعنوان مثال همین که بخش نت را در بازی بوجود آوردند و سایت های دوستیابی در بازی وجود داشته کلی میتواند نظر ها را جلب کند . اما مورد دیگر که باید در این شماره وجود داشته باشد صحبت کردن با افرادی هستند که در خیابان و یا فروشگاه ها حضور دارند . مطمئنا این بخش میتواند به بازی کمک زیادی کند . شاید این نظریه را شما هم داشته باشید که باید فروشگاه های مختلف دیگری در بازی وجود داشته باشد . بنابراین حضور فروشگاه ها و مکان های مختلف (سرگرمی , خرید و ...) دیگر در نسخه ی پنجم به احتمالاتی تایید شده است .

با همه ی توصیفاتی که در این مقاله شده هنوز هیچ تاییدی از سوی راک استار برای ساخت نسخه ی پنجم نشده البته این را اضافه کنم که جدیده یکسری دامین توسط RS به ثبت رسیده است .

منبع : استارگیمز
GTA Designer
GTA Designer
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تعداد پستها : 15

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه