Gta Tehran
شما عضو نیستید.
برای مشاهده تمامی بخش ها عضو شوید و قوانین را رعایت کنید.

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

Gta Tehran
شما عضو نیستید.
برای مشاهده تمامی بخش ها عضو شوید و قوانین را رعایت کنید.
Gta Tehran
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
moeinakbari - 20
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار I_vote_rcapآموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار I_voting_barآموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار I_vote_lcap 
GTA Designer - 15
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار I_vote_rcapآموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار I_voting_barآموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار I_vote_lcap 
@@Mostafa@@ - 11

المواضيع الأخيرة
» بچهای GTA GAmers کجایید
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالأحد يونيو 10, 2018 12:31 pm من طرف @@Mostafa@@

» مقایسه ی دو بازی محبوب Mafia و GTA
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالأحد يوليو 03, 2011 11:50 am من طرف @@Mostafa@@

» نگاهی به حواشی مرتبط با Grand Theft Auto V
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالأحد يوليو 03, 2011 11:08 am من طرف GTA Designer

» آنوزش نصب پول
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:27 am من طرف moeinakbari

» دانلود برنامه Alci's IMG Editor 1.5
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:24 am من طرف moeinakbari

» زدمودلر ريجستري شده
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:20 am من طرف moeinakbari

» آموزش برنامه Alci's IMG Editor 1.5
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالأحد يوليو 03, 2011 6:09 am من طرف moeinakbari

» دانلود بازی GTA San Andreas Original ولی فشرده
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالسبت يوليو 02, 2011 1:48 pm من طرف GTA Designer

» دانلود GTA 2 با لینک مستقیم
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالسبت يوليو 02, 2011 1:44 pm من طرف GTA Designer

» دانلود بازی GTA : Vice city ( کاملا فشرده )
آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Emptyالسبت يوليو 02, 2011 1:39 pm من طرف GTA Designer

أفضل 10 فاتحي مواضيع
moeinakbari
@@Mostafa@@
GTA Designer

آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار

آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار Empty آموزش گذاشتن آهنگ دلخواه خود بدون نیاز به نرم افزار

پست  moeinakbari الثلاثاء يونيو 28, 2011 1:44 pm

من امروز آموزش گذاشتن آهنگهای دلخواه خود در بازی بدون نرم افزار و یه روش ساده می گذازم.
1:شما باید حداقل یکبار بازی رو ذخیره کرده باشید تا پوشه GTA San Andreas User Files رو توی My Documents داشته باشید
2:خوب وارد پوشه شده GTA San Andreas User Files و دوباره وارد پوشه User Tracks این پوشه شاید خالی یا دارای چند فایل باشه (ولی به احتمال زیاد خالیه)
3:هر آهنگی که دوست داشتید کپی و توی پوشه User Tracks پست کنید
4:خوب حالا وارد بازی بشید و همین طور وارد منو (با کلید Esc) گزینه Options رو انتخاب بعد گزینه Audio Setup و بعد از اون گزینه User Tracks Options و Play Mode رو روی Radio قرار بدید و روی گزینه Scan User Tracks کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید تا آهنگها تون لود بشن
5:خوب حالا بر گردید به بازی و با زدن دکمه Insert روی کیبورد رو بزنید تا به موج رادیوی User Tracks Player برسید(نام موج رادیوی رو می تونید بالای صفحه بازی دید)خوب حالا بایه ماشین توپ می تونید آهنگهای دلخواه خود روگوش داد(مواظب باشید که تصادف نکنید)
با تشکر
moeinakbari
moeinakbari
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تعداد پستها : 20

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة